Артем Федецький: «Ми зараз на першому місці і це відмінний шанс збільшити відрив від «Динамо»

Динамо Київ 31 Жовтня, 09:59
Чи вийшов «Дніпро» з ями, в яку потрапив, покаже тільки гра, для підготовки до якої підопічні Мирона Маркевича мали на день більше часу, ніж суперник (свій матч в КУ дніпряни провели у понеділок, кияни - у вівторок).

Чи в

ийшов «Дніпро» з ями, в яку потрапив, покаже тільки гра, для підготовки до якої підопічні Мирона Маркевича мали на день більше часу, ніж суперник (свій матч в КУ дніпряни провели у понеділок, кияни - у вівторок).

Напевно можна гарантувати лише те, що настрій у обох команд буде на висоті.



«На такі матчі навіть налаштовувати не треба, - підтверджує «Вестям» захисник дніпрян і національної збірної україни Артем Федецький. - Всі і так чудово розуміють важливість перемоги в грі з прямим конкурентом. Тим більше, що ми зараз на першому місці і це відмінний шанс збільшити відрив від «Динамо». Це найкраща мотивація. Буде швидкісна гра із боротьбою на кожному клаптику поля, тому важливі самовіддача і концентрація. Чітко виконаємо тренерську установку - і успіх у нас в руках. Боротьба за чемпіонство, швидше за все, буде йти до останнього туру. Хоча нам, футболістам, дуже хотілося б гарантувати собі перше місце достроково».