- Сергію Станіславовичу, для вас це буде перша зустріч з «Дніпром»...
- Результати цієї команди говорять самі за себе, а гра колективу змінюється з кожним туром. Зараз «Дніпро» діє більш різноманітно в атаці, ніж в минулому сезоні, тому, на мій погляд, дніпряни заслужено займають перше місце в таблиці.
- Ви будете грати в гостях проти лідера. Нічия в такій ситуації вас може влаштувати?
- Упевнений, що обидві команди будуть прагнути до перемоги, а як воно вийде, дізнаємося після фінального свистка. Важливо діяти дисципліновано і правильно, з розумінням того, за рахунок чого можна обіграти цей колектив.
- Нічия точно влаштує «Шахтар». Ви згодні?
- Яка нам різниця, що йому підходить, а що - ні? В наступному турі гірники теж зіграють з «Дніпром», так що займатися якимись підрахунками тут недоречно. Чемпіонат - це довга дистанція, яку потрібно пройти до кінця стратегічно правильно.
- У «Дніпрі» завжди виділяють Коноплянку. Для вас це найбільший головний біль?
- Звичайно, це ключовий гравець дніпрян, але на його нинішньому стані, можливо, позначилася травма, через яку Женя пропустив певний період. Коли кондиції не на належному рівні, важко демонструвати свою техніку і швидкість. Але я думаю, що Коноплянка вже близький до оптимального стану, а його гра дійсно головний біль для будь-якого суперника, який діє проти «Дніпра».
- Ярмоленко знову не забив пенальті. Як у нього з настроєм?
- Все нормально. Я добре знаю, що таке не забивати 11-метрові в такому клубі, як «Динамо», тому можу сказати тільки одне - штатним пенальтистам потрібно більше часу приділяти цьому компоненту на тренуваннях, адже це тільки так здається - підійшов і пробив в кут. У футболі будь-який компонент потрібно відпрацьовувати, і удар з точки - не виняток.
- Як пройшло відновлення після кубкового матчу з «Карпатами»?
- Все добре, всі хлопці тренувалися з повною віддачею. Я впевнений, що вони розуміють, наскільки важлива майбутня гра, перед якою потрібні не тільки тактика і техніка, але і правильний відпочинок, розподіл емоцій і певні обмеження в ті моменти, коли ти знаходишся поза базою.
- В останніх матчах у вас добре тримався м'яч, але не було такої агресії, яка була раніше. Розібралися в причинах?
- Думаю, так. Контроль-то у нас дійсно був, але занадто повільний. Ми все розібрали і зробили висновки. Важливо, що самі хлопці розуміють, що у них не виходить, і хочуть це виправити, - наводить слова Сергія Реброва sport.ua з посиланням на газету «Команда»