Олександр Головко: «Динамо» повинно проходити «Зорю»

Динамо Київ 31 Жовтня, 16:04
Наставник молодіжної збірної України (U-19) Олександр Головко в ефірі програми «Футбол LIVE» підбив підсумки жеребкування ¼ фіналу Кубка України для київського «Динамо».

Наставник молодіжної збірної України (U-19) Олександр Головко в ефірі програми «Футбол LIVE» підбив підсумки жеребкування ¼ фіналу Кубка України для київського «Динамо».

- «Динамо», на мою думку, повинно проходити «Зорю», попри те, що луганці дуже добре в цьому сезоні грають з грандами. Мені здається, кияни зможуть підготуватися до цієї гри, і провести її на достойному рівні, -

розповів Головко.