Екс-гравець «Динамо» і «Дніпра» Олег Венглинський, в ексклюзивному інтерв'ю 1Football.info, поділився своєю думкою про майбутній матч між «Дніпром» і «Динамо».
- У цьому матчі варто чекати відкриту, гостроатакуючу гру. Ми побачимо більш вичікувальний футбол у виконанні обох команд. Ніхто не буде поспішати і мчати стрімголов вперед. Ось коли буде забитий перший м'яч, тоді це може розкрити гру.
- Кого можна вважати фаворитом у цьому матчі?
- Ви бачите, що команди підходять до зустрічі після провалу в Лізі Європи. Ігри в Кубку трохи підняли моральний дух, особливо у дніпрян, які не залишили каменя на камені від луцької «Волині». Динамівці хоч і перемогли «Карпати», але гру показали не таку яскраву, адже багато футболістів основного складу не брали участі в матчі: Ленс, Бельханда, Кравець. Можна припустити, що вони планомірно готувалися до матчу з Дніпром. Але фаворитом все-таки вважаю «Дніпро». Фактор домашнього поля ніхто не відміняв, а «Дніпро» вдома грає дуже потужно і багато забиває.
- Виходить, що вже в матчі з «Карпатами» «Динамо» заощаджувало сили?
- Ребров застосував серйозну ротацію складу і не грали футболісти, які визначають обличчя команди в атаці. Ті гравці, які замінили їх, не виправдали повною мірою надій. «Динамо» хоч і виглядало вальяжно, але, я вважаю, повністю контролювало хід поєдинку. «Карпати» билися, старалися, показали непогану гру, але в атаці практично нічого не показали.
- Сергій Ребров спробував поміняти місцями Бурду і Віду. Як вважаєте, хто з них гратиме проти Коноплянки?
- Важко спрогнозувати. Напевно, проти Коноплянки ніхто один в один не гратиме, адже це неймовірно складно. Тому успіх у стримуванні Євгенія залежить від того, як хлопці зможуть страхувати один одного. Хто гратиме? Мені все ж здається, що Бурда гратиме зліва, а праворуч Віда або Данило Сілва. Центр оборони можуть скласти Хачеріді і Драгович.