- Які емоції після перемоги?
- Дуже приємно. Всі стрибали після матчу. Через тиждень вже забудемо цю перемогу. Будемо готуватися до наступної гри, але в історії вона залишиться.
- Сьогодні «піхали» всім, і дітям, які м’ячі подавали і партнерам…
- Дітям я не «піхав», тому що в мене також двоє дітей. З дітьми це інша справа.
- Ви сьогодні капітан. Чому таке рішення?
- Капітан, тому що після зборів мене назначили віце-капітаном, тому я другий після капітана.
- Були два супер сейви, ви новий супермен донецького «Металургу»...
- Не супермен, а просто воротар