Володимир Пятенко: «Футболісти ростуть тільки в таких іграх, як з «Динамо», «Дніпром» та «Шахтарем»

Футбол України 31 Жовтня, 20:59
Головний тренер донецького «Металургу» Володимир Пятенко прокоментував перемогу своїх підопічних над «Шахтарем» (2-1).

- Які емоції після перемоги?

- Емоції тільки позитивні, бо обіграти таку команду. Як «Шахтар» - це завжди приємно та почесно.

- Сьогодні було багато кадрових питань

- Проблеми були, тому що випали у нас основні футболісти Макрідіс, Альдо нападник у нас вилетів. Проблеми були і в комплектації, і в ігровому тонусі, тому що в нас перед кожною грою по два тижні пауза, в цьому були проблеми, це показав перший тайм. Дуже важко виходили з оборони в атаку, дуже багато браку було в передачах. У другому таймі трохи краще стало, старалися і забили 2 голи.

- Відкрийте рецепт такої історичної перемоги.

- Рецепта немає. Рецепт є борщу, або ще там чогось, хоча і у борщу сто рецептів є. Я просто хочу привітати хлопців. Вони молодці сьогодні, виконали все, про що ми домовлялися. Не дали розбігтися футболістам «Шахтаря», намагалися високо їх зустрічати, намагалися напружувати, не давали розгортатися, часом виходило, часом було важко. Правильно зробили, що не зачинилися в своїй штрафній, не поставили, як кажуть, автобус, а намагалися грати і нав'язувати контргру «Шахтарю».

- Була інформація про те, що Соболю не дозволили грати, а він сьогодні в стартовому був. Коли це вирішилося?

- Вирішилося це днів за п'ять до гри, додзвонилися до «Шахтаря». Я вважаю, правильно, що «Шахтар» дозволяє грати своїм орендованим футболістам. Вони повинні грати в таких іграх як з «Динамо», «Шахтарем», «Дніпром» - тільки в таких іграх вони будуть рости.