Микола Морозюк: «Ми показали, що і непереможний «Шахтар» не є непереможним»

Динамо Київ 31 Жовтня, 21:33
Гравець донецького «Металургу» Микола Морозюк в ексклюзивному інтерв’ю сайту 1927.com.ua розповів про перемогу над «Шахтарем» та про плани на майбутнє.

Гравець донецького «Металургу» Микола Морозюк в ексклюзивному інтерв’ю сайту 1927.com.ua розповів про перемогу над «Шахтарем» та про плани на майбутнє.

- Які відчуття після матчу?

- Емоції найкращі, перемогли перший раз в історії Прем'єр-ліги «Шахтар».

- Сьогоднішня перемога означає, що «Шахтар» став слабшим, або «Металург» дозрів для того, щоб відбирати у них очки?

- Складно відповісти на це питання. «Шахтар» дуже сильна команда і ми добре готувалися до цієї гри. Хотіли і готові були відібрати очки. По-іншому грати в футбол не можна. Можливо, ми вже й дозріли і повинні відбирати очки, не можемо ми весь час програвати і внічию грати. Дуже важливі три очки для нас сьогодні.

- Сьогодні на фланзі вам протистояв Даріо Срна. Наскільки складно було проти нього грати?

- Звичайно Даріо дуже гарний гравець, але у мене був якийсь особливий настрій. Не можу сказати, що сьогодні побачив щось нове, я готувався до цього. Думаю, в цілому, у мене це вийшло.

- Що сказав тренер після матчу?

- Була тільки радість, позитивні емоції, привітання, більше нічого не говорив. Думаю, що після вихідних ми все розберемо, поговоримо і будемо готуватися далі.

- Як вважаєте, які в «Металурга» після цієї перемоги шанси потрапити в єврокубків?

- У нас завдання перемагати в кожному матчі. Гра покаже, чемпіонат довгий, можна про це говорити наприкінці сезону. Принаймні, ми прагнемо цього.

- Як вважаєте, чи вдасться повторити такий результат з «Динамо»?

- Нічого надприродного не зробимо, якщо переможемо «Динамо». Всі команди можна обігравати. Сьогодні ми показали, що і непереможний «Шахтар» не є непереможним, все реально.

Спілкувався Тарас Панченко