Напередодні матчу «Динамо»та «Дніпра» Анатолій Дем’яненко, який свого часу грав в обох командах, розповів, чого чекати від цього матчі
«Матчі між «Дніпром» і «Динамо» завжди виходять цікаві, а зараз на кону ще перше місце, так що гра вийде дуже напруженою, - сказав виданню «Вести» Анатолій Дем'яненко.
«Правда, є якась недомовленість в єврокубках, але от саме буде можливість надолужити. Тут налаштовувати нікого не треба, на перший план вийде самовіддача і індивідуальна майстерність, саме воно і приносить результат, коли грають рівні суперники. А футболістів, які можуть поодинці вирішити результат матчу, вистачає в обох складах «, - вважає тренер.