Наші суперники. «Стяуа» познущалось над «Динамо». ВІДЕО

Динамо Київ 1 Листопада, 08:15
Суперник «Динамо» (Київ) на груповому етапі Ліги Європи «Стяуа» за присутності 40,000 вболівальників переміг з великим рахунком у бухарестському дербі «Динамо» - 3:0.

Гра пройшла в рамках 13-го туру румунської Ліги 1 і принесла успіх господарям після голів у виконанні Шукалы (45+3), Паппа (79) і Кешеру (81).

«Армійці» провели цю зустріч у такому складі: Арлаускіс, Шукала, Варела, Папп, Філіп, Санмертян (Бреевельд, 77), Препелице, Чипчу, Танасе, Попа (Станчу, 88), Кешеру (Бурчеану, 90+2).