«Кубок - це такий турнір, де будь-який клуб, навіть з нижчої ліги, може дійти до фіналу і виграти трофей. Ці шанси були анульовані, коли прийняли рішення грати два матчі на кожній стадії. По суті, Кубок перетворили в ще один чемпіонат. Цікавіше було грати за старою схемою», - наводить слова Луческу