Фабіо Капелло прокоментував чутки стосовно проблем із виплатою контрактних зобов'язань з боку російської сторони.
«Мені подобається тренувати футболістів, а не розмовляти на сторонні теми. Це моя робота, я роблю її кожен день багато років поспіль. Гроші - зовсім інша історія, і мене вона дійсно не надихає. Ні вона сама, ні розмови про неї. Уже всі в цьому світі знають, що мені не платять за контрактом п'ять місяців. Мене часто запитують: невже це правда? Так, це правда. Що тут додати? Сподіваюся, вирішення проблеми буде знайдено якнайшвидше.
Як довго я готовий працювати безкоштовно? Я наближаюся до межі. Я десь поруч. Свого часу в «Ромі» у мене була, на жаль, схожа ситуація...» - наводить слова Капелло