- Перш за все, мені здається, що це буде цікавий матч. Зустрічаються два лідера чемпіонату. Ми знаємо, що «Дніпро» у себе вдома грає в цікавий і атакуючий футбол. «Динамо» Київ зараз переживає підйом з новим тренером. Помінялася психологія, малюнок гри. Тільки позитивні емоції.
Дуже цікаво буде подивитися. Таких топових матчів в українському чемпіонаті не так багато. Упевнений, що буде безкомпромісна боротьба. Виграє найсильніший, - цитує Серебреннікова
- Хто фаворит протистояння?
- Я як колишній динамівець, напевно, поставлю на свою команду. Ми з Ребровим грали, я дуже добре до нього ставлюся, тому бажаю удачі.