Сергій Серебренніков: «Поставлю на «Динамо», воно зараз на підйомі»

Динамо Київ 1 Листопада, 13:04
Екс-гравець збірної України Сергій Серебренніков поділився враженнями від майбутнього матчу чемпіонату України «Дніпро» - «Динамо».

- Перш за все, мені здається, що це буде цікавий матч. Зустрічаються два лідера чемпіонату. Ми знаємо, що «Дніпро» у себе вдома грає в цікавий і атакуючий футбол. «Динамо» Київ зараз переживає підйом з новим тренером. Помінялася психологія, малюнок гри. Тільки позитивні емоції.

Дуже цікаво буде подивитися. Таких топових матчів в українському чемпіонаті не так багато. Упевнений, що буде безкомпромісна боротьба. Виграє найсильніший, -

цитує Серебреннікова

terrikon.com

.

- Хто фаворит протистояння?

- Я як колишній динамівець, напевно, поставлю на свою команду. Ми з Ребровим грали, я дуже добре до нього ставлюся, тому бажаю удачі.