- Вважаю, що багато футболістів не розуміють, в якій ми ситуації знаходимося і за який клуб граємо. Не можу сказати, що грали погано. Створили багато моментів, але Бандура як завжди з нами стоїть прекрасно.
- У роздягальні був якийсь розмова?
- Після таких поразок треба зробити висновки. Розмова була і буде.
- Можна говорити про нестачу характеру, настрою на гру?
- Ми показали характер, але, напевно, не стільки, скільки треба, - припустив Срна в інтерв'ю каналу «Футбол 1», передає Терикон