Євген Селезньов: «Динамо» виглядає набагато серйозніше, ніж торік»

Динамо Київ 1 Листопада, 16:58
Нападаючий «Дніпра» Євген Селезньов поспілкувався з пресою перед важливою грою проти київського «Динамо».

Нападаючий «Дніпра» Євген Селезньов відповів на питання журналіста Фаери.ру перед найважливішою грою проти київського «Динамо».





- Як настрій перед відповідальною грою?



- Хороше!



- Твій гол «Волині» в кубку допоміг відчути впевненість?



- Так, дуже допоміг.



- Взагалі своєю результативністю цього сезону задоволений?



- Ні. Завжди хочеться забивати більше.



- Скільки плануєш забити в цьому сезоні?



- Планувати немає сенсу, просто хочеться забивати більше.



- Є передчуття, що завтра вийде відзначитися?



- Не знаю, зараз складно поки щось сказати.



- Вчорашня поразка «Шахтаря» додасть команді стимулу?



- Навіть якщо б Шахтар і не програв, стимулу у нас достатньо!



- Що скажеш про Динамо?



- Вони зараз виглядають набагато серйозніше, ніж торік. У них більше стабільності, та й команда в цілому виглядає дуже добре.



- Можна сказати, що цей матч є найважливішим у першому колі?



- Один з найважливіших. Ще в наступному турі з Шахтарем.



- Завтра очікується аншлаг! Що побажаєш уболівальникам?



- Так, я теж думаю, що буде повний стадіон. Бажаю їм нас підтримати!