За проханням ФК «Динамо» Київ, матчі «Динамо-2» перенесено

Динамо Київ 1 Листопада, 19:57
Відбулись зміни у календарі чемпіонату першої ліги.

31 жовтня до адміністрації ПФЛ надійшов лист від ФК «Динамо» Київ із проханням перенести два матчі чемпіонату України серед команд клубів першої ліги у зв’язку із відрядженням чотирьох футболістів київського «Динамо-2» до молодіжної збірної України U-21.

Рішенням ПФЛ було затверджено перенести матч 12-го туру «Олександрія» – «Динамо-2» з 12 листопада на пізніший термін, а поєдинок 16-го туру «Динамо-2» – «Миколаїв» з 8 на 9 листопада цього року.