Максим Калініченко: «Поразка «Шахтаря» - це добре»

Футбол України 1 Листопада, 20:37
Колишній гравець збірної України прокоментував поразку «Шахтаря» від донецького «​​Металургу» (1:2).

«Поразка «Шахтаря» - це добре. Але тільки з міркувань «цікавинки» подальшого розвитку подій в чемпіонаті!» -

Написав Максим Калініченко в своїй конференції на MatchDay.

«Чим більше таких несподіванок, тим цікавіше буде кінцівка», -

додав Калініченко.