Володимир Безсонов: «Виграє той, хто заб’є першим»

Динамо Київ 2 Листопада, 07:14
Півзахисник, захисник «Динамо» (1976-1990), наставник «Дніпра» (2008-2010) поділився очікуваннями від протистояння «Динамо» та «Дніпра».

Півзахисник, захисник «Динамо» (1976-1990), наставник «Дніпра» (2008-2010) поділився очікуваннями від протистояння «Динамо» та «Дніпра».

«Ризикувати в цьому матчі ніхто не буде. Думаю, виграє той, хто заб’є першим. Обидві команди зараз перебувають в однаковому стані, тому очікую багато боротьби. Невдало проведені поєдинки проти «Карабаха» і «Ольборга» не повинні вплинути на команди аж настільки, щоб це вплинуло на їхні дії у нинішній зустрічі. Хоча гра динамівців проти «Карпат» стала якраз наслідком єврокубкової невдачі. Зрештою, контролюючи хід поєдинку, кияни здобули заслужену перемогу. Негативний фактор, що в останніх двох матчах чимало гарних моментів не реалізував Ярмоленко. Але такі миті бувають у кар’єрі кожного футболіста. Головне для Андрія – якомога швидше перервати цю невдалу смугу. Від гри лідерів у сьогоднішньому поєдинку залежатиме чимало, тому важливо, щоб вийшов на поле Коноплянка. Також не треба забувати, що Ребров мусить вирішувати проблему лівого оборонця»,

- цитує Безсонова ua-football.com.