Півзахисник «Дніпра» (1980-1987) та «Динамо» (1988-1990), тренер СДЮШОР «Динамо» (2001) та «Динамо-2» (2006-2010) поділився очікуваннями від сьогоднішього матчу «Дніпро» - «Динамо».
«Попри невдачі в останніх єврокубкових матчах, вважаю, що обидва суперники зараз на ходу. Непереконлива гра киян в зустрічі з «Карпатами» теж стала наслідком поразки в Ольборзі. Взагалі ж, і дніпряни, і кияни фізично готові добре, тому назвати фаворита двобою складно. Перемогти може той, хто матиме перевагу в психології. Звичайно, важливим фактором для «Дніпра» буде участь в матчі Коноплянки. То гравець, який додає командним діям швидкості і здатен виконати гостру передачу. На вістрі ж атаки дніпрян привабливішою в порівнянні з Калінічем для мене виглядає кандидатура Зозулі. Роман давно не забивав, але він виконує великий об’єм роботи, працює на команду. У динамівців вразливою залишається позиція лівого оборонця. Не беруся стверджувати, хто з виконавців, яких пробує на цьому місці Ребров, виглядає сильнішим, але Макаренка киянам не вистачає. Не набрав ще оптимальних кондицій Хачеріді. Здобути їх можна через ігри. Ярмоленко ж, судячи з усього, почуває себе невпевнено після невдалого матчу в Ольборзі. З іншого боку, забивши в Дніпропетровську, Андрій відразу змусить забути два попередніх поєдинки у своєму виконанні», - цитує Литовченка ua-football.com