Український тренер німецького «Вердера» Віктор Скрипник ділиться емоціями від перемоги над «Майнцом» на виїзді з рахунком 1:2.
«Я був лише ззовні спокійним. Внутрішньо я дуже нервував, адже вперше після десяти приходилось брати участь в матчі Бундесліги. Не хотів показувати своє хвилювання, щоб воно не передалось команді, щоб гравці подумали: «Тренер тремтить - що трапилось?». Незадовго до закінчення матчу від нервів я майже втратив голос - викрикнув зовсім тихо», -
цитує Скрипника офіційний сайт «Вердера».