Динамівці вилетіли до Дніпропетровська вчора ввечері о 20:30 і рівно за годину прибули до міста на Дніпрі. По прильоту на гравців чекала легка вечеря та відпочинок.
Місцем дислокації нашої команди у Дніпропетровську було обрано п’ятизірковий «Гранд Готель Україна». Сьогодні в програмі команди запланована прогулянка містом.
Тим часом, вранці вже відбулася традиційна передматчева нарада, на якій було затверджено, у яких комплектах форми гратимуть команди. Дніпропетровці вдягнуть домашні, білі комплекти з вертикальною синьою смужкою на футболці, а динамівці вийдуть на гру у виїзній, синій смугастій формі. Голкіпер «Динамо» гратиме у жовтому светрі, «Дніпра» - у зеленому.
Синоптики прогнозують на сьогоднішній вечір у Дніпропетровську прохолодну погоду з температурою близько 0°С, без опадів.
На битві лідерів на «Дніпро-Арені» очікується якщо не аншлаг, то принаймні близький до цього показник. З 31 тисячі місць (саме стільки вболівальників вміщує стадіон), за вісім годин до початку матчу у вільному продажу залишилось вісім з половиною тисяч квитків.