Півзахисник збірної України Тарас Степаненко в ефірі програми «Моя гра» з Аллою Бублій на каналі «Футбол 1» прокоментував майбутній поєдинок групового етапу кваліфікації Євро-2016 проти збірної Люксембургу.
- Зараз всі навчилися грати в футбол. Багато країн почали кликати в збірні іноземних тренерів, які вміють працювати. Найголовніше в матчі з Люксембургом - щоб не було недооцінки суперника. У них є хороші футболісти, які вміють грати в футбол і забивати. Непоганий колектив. Не будемо говорити, що вони суперкоманда, але грати вміють.
- Як би ви охарактеризували гру збірної України?
- Так, можливо, ми й не показуємо феєричної, красивої гри, як всі очікували. Але для мене головне - результат. Ми заробили шість очок. Хотілося б, звичайно, дев'ять.
У матчі зі словаками важко сказати, що суперник більше заслуговував перемоги, але їм вдалося забити гол. У нас було чотири моменти - ми ні один не використали. Мені все одно, як ми граємо - головне, щоб вийшли на Чемпіонат Європи.