Перша ліга. «Динамо-2» переграє тернопільську «Ниву». ВІДЕО

Динамо Київ 2 Листопада, 15:28
Сьогодні, 2 листопада, у рамках 15-го туру 1-ї ліги «Динамо-2» на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського приймало тернопільську «Ниву».

Чемпіонат України. 1-а ліга. 15-й тур

Київ. Стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського

«Динамо-2» - «Нива» (Тернопіль) – 2:0 (1:0)

Голи: Хльобас (32, 53)

«Динамо-2»: Бущан, Рижук, Трубочкін (к), Братков, Азацький, Гемега, Цибульник, Савченко (Ісраїлов, 90), Полярус, Яремчук, Хльобас (Хобленко, 89).

«Нива»: Шпук, Донець (к), Петрівський, Яневич, Дурай, Семенюк (Мдинарадзе, 76), Озарків (Волошин, 80), Гудима, Гринченко (Менжега, 73), Сворак (Рижук, 65), Гудак.

Попередження: Гемега (44)