Під керівництвом Василя Сачка «Ворскла» встановила свій новий клубний рекорд, повідомляють «Вести».
Гравці полтавської «Ворскли» не програють на внутрішній арені вже 11 матчів поспіль.
Цей сезон команда почала з двох поразок від «Динамо» і «Шахтаря», але потім «Ворскла» вже нікому не поступалася. Майже за три місяці полтавці провели 11 матчів в чемпіонаті і Кубку України, де видобули 6 перемог і 5 нічиїх.