Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва. ВІДЕО

Динамо Київ 2 Листопада, 19:55
Наставник київського «Динамо» на післяматчевій прес-конференції був задоволений результатом і грою своєї команди, але виглядав досить стриманим:

- Перед грою був ажіотаж, це відчувалося, і було видно, що всі хвилювалися - і хлопці, і ми. Я радий, що вони впоралися з цим хвилюванням і грамотно зіграли в обороні і ефективно в атаці. Спасибі хлопцям - вони дійсно, терпіли в захисті, так що перемога - це їх заслуга.

- Коли ви відчули, що «Динамо» перемогло?

- Після фінального свистка. У будь-якому випадку, «Дніпро» - це кваліфікована команда. Штрафні удари - козир цієї команди. Хороші подачі Руслана завжди небезпечні і ефективні. Добре, що ми з цим впоралися. Звичайно, хвилювання завжди присутнє, особливо, в матчах, коли йде гра за шість очок.

- Чи можна сказати, що «Динамо» перемогло тільки з-за помилок «Дніпра»?

- Я не знаю, справа в помилках чи ні. Звичайно, ми подивимося гру, а зараз складно говорити, за рахунок чого. Ми перемогли 3:0 - напевно, це заслужено.

Світлана Полякова