- Перед грою був ажіотаж, це відчувалося, і було видно, що всі хвилювалися - і хлопці, і ми. Я радий, що вони впоралися з цим хвилюванням і грамотно зіграли в обороні і ефективно в атаці. Спасибі хлопцям - вони дійсно, терпіли в захисті, так що перемога - це їх заслуга.
- Коли ви відчули, що «Динамо» перемогло?
- Після фінального свистка. У будь-якому випадку, «Дніпро» - це кваліфікована команда. Штрафні удари - козир цієї команди. Хороші подачі Руслана завжди небезпечні і ефективні. Добре, що ми з цим впоралися. Звичайно, хвилювання завжди присутнє, особливо, в матчах, коли йде гра за шість очок.
- Чи можна сказати, що «Динамо» перемогло тільки з-за помилок «Дніпра»?
- Я не знаю, справа в помилках чи ні. Звичайно, ми подивимося гру, а зараз складно говорити, за рахунок чого. Ми перемогли 3:0 - напевно, це заслужено.
Світлана Полякова