Євген Хачеріді: «Головний тренер казав, що найголовніше зіграти надійно в обороні». ВІДЕО

Динамо Київ 2 Листопада, 20:11
Захисник київського «Динамо» Євген Хачеріді прокоментував перемогу над «Дніпром» (0-3).

«Нам головний тренер казав, що найголовніше зіграти надійно в обороні. В них дуже швидкі контратаки, швидкі півзахисники, дуже небезпечні стандарти. Головний тренер нам сказав зіграти дуже чітко в обороні. Дякувати богові, нам це вдалося. В принципі, в них моменту навіть не було. Надійно зіграли в атаці. Команда заслужила 3-и очки», -

сказав Хачеріді в ефірі програми «Профутбол».