«Нам головний тренер казав, що найголовніше зіграти надійно в обороні. В них дуже швидкі контратаки, швидкі півзахисники, дуже небезпечні стандарти. Головний тренер нам сказав зіграти дуже чітко в обороні. Дякувати богові, нам це вдалося. В принципі, в них моменту навіть не було. Надійно зіграли в атаці. Команда заслужила 3-и очки», - сказав Хачеріді в ефірі програми «Профутбол».