Драгович та Ленс поділилися світлиною, яка була зроблена в роздягальні, після перемоги над «Дніпром». ФОТО

Динамо Київ 2 Листопада, 20:56
Гравці київського «Динамо» Александар Драгович та Джермейн Ленс поділилися радощами від перемоги з читачами свого «Інстаграму».

«Чудова перемога, радий, що забив»

, - написав Ленс.

«Ми зробили це. 3-и очки у матчі проти «Дніпра», -

написав Драгович, додавши сумісне фото щасливих переможців.