- Грали в два форварди. Чому сьогодні ця ставка не зіграла?
- Пропустили гол незрозумілий зі стандарту. Проста ситуація і гравець спокійно на передній штанзі переправляє м’яч в ворота. Справа не в тому скільки форвардів, а в тому, що треба більш відповідально грати в обороні. Я не можу сказати, що в «Динамо» Київ сьогодні було максимум моментів. Ми використали те, що мали, крім третього м’яча, коли ми вже побігли забивати свій гол, нас спіймали на контратаці. А так, дуже слабенько зіграла наша оборона – це і є основна причина.
- Здавалося, що до першої помилки грали команди?
- Так, помилилися ми перші. Тому що до того моменту не в них, не в нас нічого не було. В основному, гра в центрі поля, багато боротьби, багато стиків. Футболу не було сьогодні у виконанні обох команд. Ми помилились, отже ми програли.