- Десь, можливо недопрацювали, адже місцями було непогано. Звичайно чекали на контратаку, але «Динамо» досить добре нас закрило і не дало нам розігнатися. Звичайно, в такій грі навіть маленькі нюанси (от як нам забили перший м’яч) вирішують все. В таких іграх концентрація повинна бути на самому високому рівні. Ми знали, що в «Динамо» також фланги швидкі, це Ярмоленко та Ленс. Ми намагалися десь їх закривати, місцями це виходило, але в таких іграх помилки одразу караються, - розповів Федецький в інтерв’ю програмі «Профутбол».