- Результат результатом, але гра була складною. «Дніпро» - хороша команда. Недарма вони одні з лідерів чемпіонату. Ми прекрасно розуміли, в якому ключі гратиме суперник, знали сильні сторони «Дніпра», готувалися до стандартів і намагалися протиставити свої дії. Щось вийшло, щось ні. Проте, результат для нас сприятливий. Будемо готуватися до наступної гри.
- Пам'ятаєте, коли «Динамо» востаннє було на першому місці в чемпіонаті?
- Так, до гри з «Шахтарем», коли Вакс судив.
- Як вдалося врятувати ворота, коли Калініч вийшов один на один?
- Діяв по ситуації. Розумів, що потрібно зближуватися, відкрити трохи ближній кут і викидав ногу. Добре, що все вдало склалося.
- У першому таймі здалося, що ви замерзли.
- Ну мені ж уже не 20 років. Тепер мені потрібно більше часу, щоб підготуватися до гри і тримати себе в тонусі.
- Ви один з небагатьох динамівців, які після матчу підійшли до трибун з уболівальниками «Дніпра» і аплодували.
- Знаєте, по-перше, я завжди намагаюся підтримувати вболівальників незалежно від того, з якою командою ми граємо. Вони приходять і віддають любов своєму клубу. Я знаю, що історично між уболівальниками «Динамо» і «Дніпра» склалися дружні стосунки. Незважаючи на те, що дніпряни хоч і програвали по ходу зустрічі, вболівальники їх все одно підтримували. Це гідно поваги.
- Що скажете про атмосферу на стадіоні?
- Прекрасна атмосфера. Тільки позитивні емоції. Приємно грати, - цитує Шовковського