Півзахисник київського «Динамо» розповів про перемогу «біло-синіх» над «Дніпром» в рамках 11-го туру української Прем'єр-ліги.
«У першому таймі було більше боротьби, ніж якогось футболу, - передає слова Романа Безуса кореспондент MatchDay Лев Якименко.
«Думаю, що ми повністю виконали тренерську установку на гру і те, що знали про суперника, тим і скористалися. Якщо у арбітра і були помилки, то він помилявся і в ту, і в іншу сторону. І картки він однаково роздавав в обидві сторони . Так само і поле сьогодні було небагато грудкувате, але однакове для всіх», - зазначив Безус.