Роман Безус: «Поле було трохи грудкувате, але однакове для всіх»

Динамо Київ 2 Листопада, 23:18
Півзахисник київського «​​Динамо» розповів про перемогу «біло-синіх» над «Дніпром» в рамках 11-го туру української Прем'єр-ліги.

Півзахисник київського «​​Динамо» розповів про перемогу «біло-синіх» над «Дніпром» в рамках 11-го туру української Прем'єр-ліги.

«У першому таймі було більше боротьби, ніж якогось футболу, -

передає слова Романа Безуса кореспондент MatchDay Лев Якименко.

- Завжди з «Дніпром» було складно в такому компоненті, але ми боролися краще і грали краще. Тому в першому таймі забили два м'ячі, і після перерви вже грали на контратаках. До матчу ми повністю «розібрали» «Дніпро» на теоретичних заняттях - сильні і слабкі сторони суперника».

«Думаю, що ми повністю виконали тренерську установку на гру і те, що знали про суперника, тим і скористалися. Якщо у арбітра і були помилки, то він помилявся і в ту, і в іншу сторону. І картки він однаково роздавав в обидві сторони . Так само і поле сьогодні було небагато грудкувате, але однакове для всіх»,

- зазначив Безус.