«Не скажу, що рахунок по грі, але те, що «Динамо» перемогло заслужено - це без сумніву. «Дніпро» не показав нічого того, за рахунок чого хотів стати лідером і хотів обіграти «Динамо». Підбір гравців «Динамо» сильніше, ніж у «Дніпра». До цього сезону «Дніпро» брав командною грою, строгістю і швидкістю мислення.
Не сказав би, що сьогодні в «Дніпрі» хтось виділявся. Старалися, але командного духу, того, чим відрізнявся «Дніпро» в останні роки - не проглядається останнім часом. Тут комплекс причин. Це добре, що «Дніпро» ще на другому місці йде при всьому при цьому», - розповів Калініченко