Сергій Палкін: «З донецьким «Металургом» Тарас Степаненко міг грати»

Футбол України 3 Листопада, 12:51
Генеральний директор донецького «Шахтаря» Сергій Палкін в ефірі програми «Великий футбол» прокоментував появу на полі Тараса Степаненко в матчі 11-го туру з «Металургом» (1:2).

Генеральний директор донецького «Шахтаря» Сергій Палкін в ефірі програми «Великий футбол» прокоментував появу на полі Тараса Степаненко в матчі 11-го туру з «Металургом» (1:2).

«Ми отримали папір про дискваліфікацію Степаненка від КДК. У ній було написано, що він пропускає 9-й, 10-й тур і 1/8 фіналу Кубка України. 10-й тур потім був перенесений. Ми написали ще один папір в ФФУ, щоб вони нам роз'яснили конкретно, які ігри він пропускає.

Федерація чітко написала, що Степаненко пропускає поєдинок з «Волинню», «Говерлою» та ФК «Полтава». З донецьким «Металургом» він грати міг. Грунтуючись на цьому папері, ми дозволили йому грати.

Вважаю, що ФФУ потрібно звернути увагу на те, щоб всі рішення (великі, дрібні, серйозні, несерйозні) публікувати, щоб не було ніяких питань. Після гри з «Металургом» до мене підходили багато журналістів і почали питати, чому вийшов Степаненко. Потрібно бути більш відкритими і видавати інформацію завідомо, до поєдинку», -

сказав Палкін

.