Артем Франков: «Кияни, тільки не зазнавайтеся!»

Динамо Київ 3 Листопада, 13:11
Главред журналу «Футбол» - про матч «Дніпро» - «Динамо» (0:3).

«У центральному матчі туру і кола «Динамо» розкатало «Дніпро» так, що мимоволі згадався дебют Юрія Сьоміна - розгром «Спартака» та чотири м'ячі дніпрянам! Заодно можна зробити глобальний і великоваговий висновок про те, що «Дніпро» відчуває певний київський комплекс і абсолютно не готовий до справжньої боротьби за перше місце, але це буде неправильно і навіть образливо. У будь-якому разі, Сергію Станіславовичу привіт і найкращі побажання - зроблено дуже важливий крок, а перемога над важливим і принциповим суперником виглядає дуже навіть тренерською», -

зазначив Артем Франков

.

«Хтось робить висновки, хтось зобов'язаний не зариватися - попереду Європа! Що стосується «гола», то придумайте хоч якусь підставу його зарахувати. Заодно нагадую, що за такі речі відповідає аж ніяк не головний арбітр. Да-а, «Динамо» здивувало приємно, «Дніпро» - неприємно, заодно з'ясувалося, що домашня поразка від «Карабаху» означає більше, ніж виїзна і велика - від «Ольборга». Принаймні, тут і зараз. Кияни, тільки не зазнавайтеся!», -

наводить слова Франкова matchday.ua з посиланням на журнал «Футбол»

.