Олександр Денисов: «Є певне розчарування від гри «Дніпра»

Динамо Київ 3 Листопада, 16:07
Ведучий програми «Великий футбол» на каналі «Футбол 1» Олександр Денисов поділився враженнями від поєдинку 11 туру УПЛ «Дніпро» - «Динамо» (0:3).

Ведучий програми «Великий футбол» на каналі «Футбол 1» Олександр Денисов поділився враженнями від поєдинку 11 туру УПЛ «Дніпро» - «Динамо» (0:3).

«Абсолютно заслужена перемога киян. Якби сьогодні перемогли дніпропетровці, то вони б відривались би на 7 очок від «Шахтаря», та на 5 очок від «Динамо». В будь-якому разі, ми гадали, що сьогодні буде інший «Дніпро». Після матчу є певний розпач з цього приводу», -

розповів Олександр.

«Мотивація «Дніпра була на неналежному рівні. Бо того «Дніпра», який вміє налаштовуватись, підігрівати «градус» протистояння – я не побачив сьогодні. Плюс, не було агресії. Ми пам’ятаємо, як «горить» Зозуля, як вміє грати Селезньов. Не побачив я того настрою, коли вони знають, що так, напевно по класу ми поступаємось, але ми витягнемо із себе все, щоб перемогти. Ось цього я, напевно, не побачив. Так, гра більш-менш рівна, але рахунок 3:0».

«Якщо дивитись з точки зору досвіду, то скільки гравців з великим досвідом гри у таких матчах було у складі «Дніпра» і скільки молодих гравців було у складі «Динамо», -

завершив Денисов.