Під час виконання гімну Даніло (єдиний з легіонерів «біло-синіх») тримав руку на серці, таким чином висловлюючи повагу до гімну України та солідарність з товаришами по команді.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Під час виконання гімну Даніло (єдиний з легіонерів «біло-синіх») тримав руку на серці, таким чином висловлюючи повагу до гімну України та солідарність з товаришами по команді.