Віктор Вацко: «Мені дуже сподобалось, як Ребров вибудував гру»

Динамо Київ 3 Листопада, 18:12
Відомий український коментатор Віктор Вацко розповів про центральний матч першого кола Чемпіонату України - «Дніпро» - «Динамо»

Відомий український коментатор Віктор Вацко, в ефірі програми «Великий Футбол», розповів про центральний матч першого кола Чемпіонату України - «Дніпро» - «Динамо».

«Мені дуже сподобалось, як вибудував гру Ребров. Сподобались рішення, які в певній мірі «читались», напрошувались після гри з «Карпатами». Була проблема з лівим захисником. Ребров її вирішив, поставивши Віду», -

розпочав Віктор.

«Я сподівався, що в перерві Маркевич зробить певні зміни. Але, знову ж таки. Команда грає так, як суперник дозволить. Київ сьогодні дуже сильно, з точки зору організованості, організації, відіграв на оборону. Я не маю на увазі рішення з приводу чотирьох захисників. Хоча, рішення Сілва та Віда на флангах, в центрі Хачеріді та Драгович – додало надійності. Дуже здорово відпрацювали на захист Ленс і Ярмоленоко. До гравців центральної ланки питань взагалі нема. Беланда сьогодні робив ту роботу, яку раніше він дуже сильно не любив і не робив. Але моментів особливих кияни не мали. Вони витиснули максимум у першому таймі».

«Чесно кажучи, мені не вистачало Стрініча і Федецького в атаках. Коноплянки не вистачало також. Багато говорили про їх, з Ярмоленко, «матч лідерський якостей». Сьогодні Коноплянці можна дорікати, а Ярмоленко свій гол забив, навіть попри те, що він також був сьогодні не надто активним та помітним. Але людина забила гол та віддала передачу. Питань нема, король матчу. Інше питання в тому, що відбувається з Коноплянкою. Можливо причина в тому, що є певна зміна стилю в грі дніпропетровського клубу. При Рамосі «Дніпро» грав так, як грає київське «Динамо» при рахунку 2:0. У Коноплянки є простір він несеться, як поїзд «Хюндай», коли він справний. Наразі, Маркевич прибиває своє бачення», -

розповів Вацко.