Експерт Ігор Шуховцев прокоментував для «Сегодня» результат поєдинку: «Зустрічалися дві абсолютно рівні команди у всіх компонентах гри: тактично, технічно, фізично. Ми побачили дуже добротний футбол, з боротьбою двох тактик. За такими іграми завжди приємно спостерігати. «Динамо» діяло трохи гостріше і в підсумку виявилося трохи вдалішими, - сказав найстарший гравець в історії ЧУ Ігор Шуховцев. - Хоча настільки великий рахунок не по грі. Ну не настільки кияни були сильнішими. Та й Шовковський зіграв надійніше, ніж Бойко. Правда, був спірний епізод у першому таймі, коли захисник вибив м'яч з порожніх воріт. Був там гол? Важко сказати щось точно, навіть на повторі було незрозуміло. Якби м'яч котився або стрибав, тоді питань не було, а так... Але, мені все-таки здалося, що повністю він не перетнув лінію воріт. Футбол тим і цікавий, що в ньому є місце таким динамічним моментів. А якщо забезпечити м'яч датчиками, то це вже буде не футбол, а хокей з червоною лампочкою за воротами (
сміється
). Такий результат додасть інтриги в чемпіонську гонку. Якби переміг «Дніпро», він міг би пристойно вирватися вперед, а так трійка лідерів залишилася більш щільною. Та й «Дніпро» отримав додатковий «струс» перед матчем наступного туру з «Шахтарем». Маркевич, напевно, ретельно розбере всі помилки, щоб не повторити їх через тиждень».