Екс-форвард «Динамо»: «Повернутися в Україну встигну»

Динамо Київ 3 Листопада, 18:43
Український нападник польського «Стомила» з Ольштина Володимир Коваль розповів, чому після «Севастополя» вирішив поїхати підкорювати Європу.

Український нападник польського «Стомила» з Ольштина Володимир Коваль розповів, чому після «Севастополя» вирішив поїхати підкорювати Європу.

За 10 матчів у першій лізі Польщі екс-форвард «Динамо-2» і «Севастополя» забив три м'ячі і віддав одну результативну передачу.



"Якщо чесно, не хотілося залишатися в українському чемпіонаті. На жаль, у нас зараз багато незрозумілого. Маю на увазі майбутнє багатьох клубів. Після того, як розвалився «Севастополь», ходили чутки, що мене кличуть «Олімпік», запорізький «Металург», «Карпати». Мені навіть з клубів дзвонили. Але це все були неконкретні пропозиції. Мені завжди хотілося спробувати себе в європейському чемпіонаті. Якщо не зараз, то коли? Повернутися в український футбол я ще встигну».



"Я ризикнув, пішовши в першу лігу Польщі. Але тут зовсім інший турнір у порівнянні з першим дивізіоном в Україні. Тут 3-4 команди реально хочуть вийти в еліту. А у нас хто? Тільки «Олександрія»? У Польщі напруження в кожній грі. З першої і до останньої хвилини. Поляки стежили за мною вже півтора року. Я навіть сам був в шоці від цього!» - розповів Володимир Коваль для MatchDay.