Екс-захисник київського «Динамо» Еберт Вільям Амансіу або просто Бетао, поділився своїми емоціями від перемоги свого колишнього клубу.
- Давай, «Динамо»! Дуже добре. Гарна перемога, -
написав «Бетон» на своїй сторінці у Твіттері.
Нагадаємо, що за чутками, Бетао має всі шанси аби повернутись до київського «Динамо» вже найближчим часом.