«Звичайно, всі футболісти будуть премійовані. А як інакше? Виграти у «Шахтаря» і не преміювати футболістів - це було б несправедливо», - наводить слова Гайдука « Шахта.org»
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Звичайно, всі футболісти будуть премійовані. А як інакше? Виграти у «Шахтаря» і не преміювати футболістів - це було б несправедливо», - наводить слова Гайдука « Шахта.org»