Головний тренер «Ростова» Ігор Гамула приніс вибачення темношкірим футболістам клубу і зізнався, що переживав через скандал, що вибухнув після його слів про чорні гравцях.
Спеціаліст запевнив, що надалі в команді подібного не повториться.
Нагадаємо, що після перемоги над «Уралом» (1:0) в матчі 12-го туру РФПЛ, журналісти запитали Гамулу, чи має він якісь види на екс-футболіста «Анжі» Бенуа Ангбва, який був присутній на трибунах . «У нас і так шість чорних, ти що, хочеш мені сьомого? Він просто живе тут, в Ростові», - відповів тренер. Пізніше захисник ростовчан Сіянда Ксулу відмовився тренуватися через висловлювання наставника.
- Повірте, дві останні ночі я не стулив очей. Переживав за те, що трапилося, - наводить «СЕ» слова Гамули.