По голу в кожному з таймів на «Нордийске Арені» (були присутні 6,240 глядачів) забили Якобсен (38) і Дальсгаард (72, на фото).
Цю зустріч «Ольборг» провів у такому складі: Ларсен, Петерсен, Аугустинусен, Еневольдсен (Альман, 82), Гортер, Вичман (Крістенсен, 74), Томсен, Педерсен, Якобсен (Элениус, 58), Фредеріксен, Дальсгаард.
Відзначимо, що після доманьої перемоги над київським «Динамо» підопічні Кента Нільсена немов знайшли друге дихання, вигравши в чемпіонаті і Кубку країни три матчі поспіль, не пропустивши в них жодного гола.