Ультрас «Оболонь-Бровар» смажили шашлик під час матчу. ФОТО

Футбол України 4 Листопада, 12:56
Ультрас київського клубу «Оболонь-Бровар», який виступає у другій лізі, під час матчу їхнього клубу з «Енергією» смажили шашлик прямо на фанатській трибуні.

Про це, фанати «Оболоні» написали на своїй сторінці у «Вконтакте» та додали фотографії.