Екс-півзахисник київського «Динамо», а нині голландського «Вітесса», прокоментував MatchDay своє повернення в національну збірну України.
«Про виклик до збірної не знав до останнього моменту, -
розповів Денис
. - Дуже радий знову опинитися в національній команді. Мені надали шанс, і я зроблю все можливе, щоб ним скористатися. Я - патріот своєї країни. Завжди стежив за виступом збірної, дивився всі її матчі, переживав. Плюс, в національній команді грає багато моїх друзів»."Зізнаюся, дуже хотів повернутися в збірну, але розумів: щоб потрапити в головну команду країни, треба добре і стабільно грати в клубі. Зараз у фізичному плані почуваюся добре, набираю форму і з кожним матчем додаю. Сподіваюся, що так і буде продовжуватися , і постараюся прогресувати з кожною грою», -
зазначив Олійник.