«Динамо» знаходиться на підйомі. І поразку в Данії я б назвав нещасним випадком.
Вже в матчі з «Дніпром» колектив Сергія Реброва показав, що у нього все в порядку. Команда повністю виконала тренерську установку, але найголовніше, що в грі «біло-синіх» була висока ігрова дисципліна, коли всі атакують і всі захищаються.
Звичайно, зламати оборону «Ольборга» буде непросто, оскільки суперник, думаю, закриється і не дасть багато вільних зон. Але впевнений, що тренерський штаб киян виправить помилки двотижневої давності і динамівці таки візьмуть максимум. Тим більше що в їхній групі все залежить тільки від них самих», -
цитує Сабо
dynamo.kiev.ua, посилаючись на газету «КОМАНДА».