Мирон Маркевич: «Нам нікуди діватися»

Футбол України 5 Листопада, 09:33
Перед відправленням в Баку Мирон Маркевич відповів на питання представників ЗМІ.

- «Карабах» досить непогана команда, а зараз грає вдома. -

наводить слова Маркевича офіційний сайт «Дніпра»

. - Напевно, у них буде завдання виграти, але і нам вже нікуди діватися. Думаю, гра буде досить напружена.

- Що може стати визначальним у визначенні переможця?

- Необхідно зіграти в свою гру. На жаль, поки в Лізі Європи ми не можемо себе проявити так, як необхідно. Це основне. Треба, щоб наші лідери зіграли так, як можуть.

- Яке зараз психологічний стан команди після поразки від «Динамо»?

- Ясна річ, що футболісти переживають цю поразку, але треба її забути і рухатися далі. Нічого ще не втрачено ні в чемпіонаті, ні в Лізі Європи. Просто треба проявити свої кращі якості.