Вацко: «Якщо тренерський штаб «Динамо» і розраховуватиме на Бетао серйозно, то лише у весняній частині сезону»

Динамо Київ 5 Листопада, 10:52
Відомий футбольний коментатор та експерт Віктор Вацко прокоментував повернення Бетао до складу «Динамо» та висловився стосовно інших проблем у захисті киян.

Відомий футбольний коментатор та експерт Віктор Вацко у своїй конференції на matchday.ua прокоментував повернення Бетао до складу «Динамо» та висловився стосовно інших проблем у захисті киян.

«Навіть приблизно не знаю, в яких Бетао фізичних кондиціях. Плюс відсутність ігрового тонусу теж не наштовхує на оптимізм. Думаю, якщо тренерський штаб «Динамо» і розраховуватиме на Бетао серйозно, то лише у весняній частині сезону, після того, як гравець пройде збори з командою.

Про шанси інших варто говорити після зими. Якщо «Динамо» не продасть нікого з основних захисників, то тому ж Селіну можливо (судячи із довіри тренерського штабу восени) варто буде попроситись кудись в оренду...», -

написав Вацко

.

«Динамо» серйозно шукає варіанти посилення оборони. Хотілося б когось сильнішого, але, очевидно, є реалії нашої (загальноукраїнської) нинішньої ситуації і відповідні до них можливості.

Бурда - не лівий захисник. Це було вимушене рішення тренерського штабу. Його майбутнє в центрі оборони, на мій погляд.

Сілва - молодець! У центрі захисту за відсутності Хачеріді дуже знадобилася його швидкість. Взагалі рокіровка Віда-Сілва стала одним із найсильніших ходів тренерського штабу Сергія Реброва«, -

додав експерт

.