Олександр Шовковський на передматчевій прес-конференції

Динамо Київ 5 Листопада, 16:18
Капітан київського «Динамо» Олександр Шовковський взяв участь у прес-конференції напередодні матчу групового етапу Ліги Європи проти данського «Ольборга».

- Олександре, чи вважаєте Ви свою команду фаворитом у завтрашньому матчі? Адже букмекери віддають перевагу саме «Динамо».

- Я не стежу за букмекерами, а готуюся до гри. А визначати фаворитів - це справа журналістів і експертів.

- Як колектив прийняв Бетао після його повернення в клуб?

- Я знаю Бетао багато років. Такі гравці, які своєю самовіддачею і професіоналізмом приносять користь команді, нам завжди зіграють на руку. Хоча зізнаюся, що напередодні завтрашньої зустрічі це питання мене трохи дивує.

- Чому гравці так рідко приходять в мікст-зону спілкуватися з пресою? Після матчу з «Карпатами» вийшли тільки ви.

- Я був! (Посміхається.) Мені складно однозначно відповісти. Можливо, потрібно подумати про те, щоб мікст-зону зробити ближче, бо після виходу з роздягальні потрібно обійти півстадіону, щоб потрапити туди, а потім повернутися назад.

- Після великого програшу в Данії чи не хочете ви перемогти завтра з великим рахунком?

- Ми отримали хворобливий ляпас в Данії, але команда хоче проявити свої максимальні якості та показати свої можливості і кондиції на сьогоднішній день. Ніхто не думає про реванш, ми думаємо безпосередньо про завтрашню гру і вихід з групи.