Заява Ріната Ахметова у зв'язку з трагедією в селищі Північному Куйбишевського району м. Донецька.
Кілька годин тому в моєму рідному селищі, на території школи, в якій я навчався, розірвалися снаряди.
У цей час на футбольному полі були діти-підлітки. Двоє з них загинули, четверо важко поранені і доставлені до реанімації.
Сталася ще одна страшна трагедія! Постраждали ні в чому не повинні люди, цього разу – діти!
Перш за все, я хочу сказати дуже щирі слова співчуття рідним загиблих дітей. І запевнити сім'ї поранених у тому, що ми зробимо все, аби швидше поставити їхніх дітей на ноги. І ще хочу спеціально сказати: ми нікого не залишимо в біді! Мій Гуманітарний штаб надасть всю необхідну допомогу постраждалим у цій трагедії.
Скажіть мені, скільки ще має бути дитячих смертей, загиблих та скалічених, скільки ще має бути сліз, щоб ця війна нарешті скінчилася?!
Я звертаюся до всіх: зупиніть вогонь! Припиніть вбивати мирних жителів! Припиніть вбивати дітей!