«Говерла» і «Волинь» близькі до зняття очок

Футбол України 5 Листопада, 18:42
Слідом за «Карпатами», ще два клуби УПЛ можуть бути покарані у вигляді зняття очок за борги перед футболістами.

Перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов прокоментував ситуацію, яка склалася навколо «Карпат», з яких вже зняли 9 очок, та інших клубів боржників, з яких пункти поки не знімали.



- Справа в тому, що борги Карпат більші, ніж борги всіх інших професійних клубів України разом узятих! Але, при цьому, ФФУ не забуває і про інших боржників. Так, «Говерла» та «Волинь» по окремих справах наблизилися на дуже небезпечну відстань до того рубежу, після якого з команди знімають очки», -

зазначив Попов в інтерв'ю газеті «Команда», передає iSport.

- Але, при цьому, зазначу, що ці ФК потихеньку зменшують суми заборгованостей, домовляються, у тому числі і за сприяння ФФУ, зі своїми колишніми гравцями і тренерами. Іншими словами, на відміну від «Карпат», шукають шляхи виходу з ситуації. Львів'яни ж за допомогою діянь Дедишина обрали інший шлях.